- Safire Smart
- Range E1 met kunstmatige intelligentie
- Turret IP-camera
- 1/3″ Progressive Scan CMOS
- 4 Megapixel (2560×1440)
- 2,8 mm lens
- 0 Lux
- I Dubbele verlichting: IR en witte LED met een bereik van 30 m
- Compressie H.265 / H.264
- WDR
- 3DNR
- Audio
- Geïntegreerde microfoon
- Kunstmatige intelligentie: Classificatie van mens en voertuig
- Web-, CMS-, smartphone- en NVR-interface
- ONVIF-compatibel
- P2P
- PoE (IEEE802.3af)
Safire 4MP Turret AI – Dual light: IR en wit – Ingbouwd Microfoon – SF-IPT020A-4E1-DL
Safire Smart
Turret IP-camerareeks E1 Kunstmatige Intelligentie
Resolutie 4 megapixel (2566×1440)
Lens 2,8 mm | Geïntegreerde microfoon | Detectiebereik 30 m
AI: Classificatie van mens en voertuig
IP67 Waterdicht | PoE (IEEE802.3af) | P2P
€ 125,00 incl. BTW
Gratis Helpdesk
Snelle Service
Klantbeoordeling 4.9/5
Gratis Verzending > € 100
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Microfoon / Speaker | Ingebouwd Microfoon |
| Resolutie | 4MP |
| Type Camera | Turret Camera's |
| Merk | Safire Smart |
| Bereik | E1 |
| Beeldsensor | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Maximale resolutie | 4 Megapixel (2560x1440) |
| Minimale verlichting | Kleur: 0,005 Lux @(F1.6, AGC AAN), 0 Lux met IR |
| Dubbele verlichting | IR- en witlichtbereik 30 m |
| Dag/Nacht | Verwijderbaar mechanisch ICR-filter |
| Elektronisch rolluik | 1/2~1/100.000 s |
| Hoofdstroomtarief | 25 FPS (4Mpx, 3Mpx, 1080P, 720P) |
| Extra Stream-tarief | 25 FPS (720P, D1, CIF) |
| Derde stroomtarief | 25 FPS (D1, 480x240, CIF) |
| Compressie | H.265 / H.264 |
| Bitrate | 64 Kbps ~ 8 Mbps |
| Lens | 2,8 mm |
| Gezichtsveld (FOV) | H: 94°, V: 50°, D: 115° |
| Bereikprestaties | 61 m (D), 24 m (O), 12 m (R), 6 m (I) |
| Beeldverbeteringen | WDR, BLC, HLC, 3D-DNR, AWB, ROI, Spiegelfunctie, Privacymasker, ROI |
| Bewegingsdetectie | Ja |
| Slimme functies | Classificatie van personen en voertuigen op basis van kunstmatige intelligentie: gebiedsbetreding, lijnoverschrijding, in- en uitrijgebied. Andere slimme gebeurtenissen: gevallen object, verwijderd object, video-uitzonderingen (scèneverandering, videoverlies, ...). |
| Audio | 1 ingang Geïntegreerde microfoon |
| Audiocompressie | G711A / U |
| Netwerkinterface | Ethernet 10/100M BaseT |
| Intern geheugen | MicroSD-kaart tot 256 GB |
| Toegang op afstand | Webbrowser, smartphone-app Safire Smart, pc-software Safire Smart VMS |
| Interoperabiliteit | ONVIF |
| P2P | Ja |
| Stroom | DC 12 V / 6 W max. / IEEE802.3af PoE |
| Beschermingsgraad | Weerbestendig IP67 |
| Materiaal | Metaal en kunststof |
| Tijdelijke werking | -30º C ~ +60º C |
| Afmetingen | 94,6 (Ø) × 82,8 (H) mm |
| Gewicht | 460 g |




