- Safire Smart
- B1
- Turret IP-camera
- 1/3″ Progressive Scan CMOS
- 4 Megapixel (2560×1440)
- 2,8 mm lens
- 0 Lux
- Dubbele verlichting: infrarood en wit licht, bereik 20 m.
- Compressie H.265+ / H.264+
- DWDR
- 3DNR
- Geïntegreerde microfoon
- Slimme bewegingsdetectie: Menselijke bewegingsdetectie filtert valse alarmen uit.
- Web-, CMS-, smartphone- en NVR-interface
- ONVIF-compatibel
- PoE (IEEE802.3af)
- Weerbestendig IP67
Safire 4MP Turret – Ingbouwd Microfoon – SF-IPT010A-4B1-DL
Safire Smart
Turret IP-camerareeks B1
Resolutie 4 megapixel (2566×1440)
Lens 2,8 mm | Geavanceerde bewegingsdetectie
Dubbele verlichting: IR + wit licht, bereik 20 m | Microfoon
IP67-classificatie | PoE (IEEE802.3af)
€ 70,00 incl. BTW
Gratis Helpdesk
Snelle Service
Klantbeoordeling 4.9/5
Gratis Verzending > € 100
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Microfoon / Speaker | Ingebouwd Microfoon |
| Resolutie | 4MP |
| Type Camera | Turret Camera's |
| Merk | Safire Smart |
| Serie | E1 |
| Beeldsensor | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Maximale resolutie | 4 megapixels (2560x1440) |
| Minimale verlichting | Kleur: 0.005 Lux @(F1.6, AGC AAN), 0 Lux met IR |
| Dual Light | IR- en witlichtbereik 30 m |
| Dag/nacht | Verwijderbaar mechanisch ICR-filter |
| Elektronische sluiter | 1/2~1/100.000 s |
| Hoofdstroomtarief | 25 FPS (4Mpx, 3Mpx,1080P,720P)[%VAR%] [%VAR%] [%VAR%] [%VAR%] [%VAR%] |
| Extra streamrate | 25 FPS (720P, D1, CIF) |
| Derde stroomsnelheid | 25 FPS (D1, 480x240, CIF) |
| Compressie | H.265 / H.264 |
| Bitrate | 64 Kbps ~ 8 Mbps |
| Optiek | 2,8 mm |
| Beeldhoek (FOV) | H: 94°, V: 50°, D: 115° |
| DORI | 61 m (D), 24 m (H), 12 m (R), 6 m (I) |
| Beeldverbeteringen | WDR, BLC, HLC, 3D-DNR, AWB, ROI, Spiegelfunctie, Privacymasker, ROI |
| Bewegingsdetectie | en |
| Slimme functies | Op kunstmatige intelligentie gebaseerde classificatie van mens en voertuig op basis van: Gebiedsinbraak, lijnoverschrijding, ingangsgebied, uitgangsgebied Andere slimme evenementen: gevallen object, verwijderd object, video-uitzonderingen (verandering van scène, verlies van video, ...) |
| Audio | 1 invoer Geïntegreerde microfoon |
| Audio compressie | G711A / U |
| Netwerkinterface | Ethernet 10 / 100M BaseT |
| Interne oproepen | MicroSD-kaart tot 256GB |
| Toegang op afstand | Webbrowser, smartphone-app Safire Smart, pc-software Safire Smart VMS |
| Interoperabiliteit | ONVIF |
| P2P | en |
| Voeding | DC 12 V / 6 W max. / PoE IEEE802,3 af |
| Beschermingsgraad | Waterdicht IP67 |
| Materiaal | Metaal en kunststof |
| Temp. operatie | -30º C ~ +60º C |
| Afmetingen | 94,6 (Ø) × 82,8 (H) mm |
| Gewicht | 460 g |




