Wat we voor je doen
- Netwerkkabels netjes getrokken en afgemonteerd
- PoE-switch die camera’s via de netwerkkabel van stroom voorziet
- Wifi-access-points voor dekking in het hele pand en op het erf
- Camera’s in een eigen netwerkdeel, los van gastenwifi
Camera’s, recorder, kassa en wifi draaien op hetzelfde netwerk. Hapert dat, dan valt het beeld weg of komen meldingen te laat. We leggen een netwerk aan dat dit allemaal stabiel aankan, met wifi tot in de verste hoek.
Ons lokale team installeert standaard in Paramaribo, Wanica en Commewijne. Verder weg, zoals in Nickerie, Marowijne, Saramacca, Para, Brokopondo en Coronie, kan op aanvraag.
Met een PoE-switch krijgen camera’s stroom en data over dezelfde netwerkkabel. Geen stopcontact bij elke camera nodig, en met de switch op een UPS blijven ze ook bij stroomuitval werken.
Bij een winkel, hotel of kantoor hoort de wifi voor gasten in een eigen netwerkdeel. Zo kan niemand via de gastenwifi bij je camera’s of kassa.
Een enkele router in de meterkast haalt de achterkant van een groot huis of de overkant van het erf vaak niet. Een paar access points die samenwerken, geven overal een stabiel signaal.
Meestal wel. We bouwen het netwerk eromheen met een switch en access points, en gebruiken je router voor de internetverbinding.
Dat hangt af van het aantal poorten en het vermogen van de switch. We kiezen een switch met ruimte voor uitbreiding.
Prijzen en offertes voor Suriname zijn in US-dollar, inclusief installatie.