- Safire Smart
- B1-bereik met kunstmatige intelligentie
- Toren IP-camera
- 1/2,7″ Progressive Scan CMOS
- 8 megapixels (3840×2160)
- Lente 2.8 mm
- Minimale verlichting 0,01 Lux@F1,6, AGC AAN | 0 lux met verlichting
- Dubbele lichtbereik 20~30m
- H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 compressie
- 120dB WDR
- 3DNR
- Ingebouwde microfoon
- MicroSD-kaartslot tot 256GB
- WEB, CMS, smartphone en NVR-interface
- ONVIF-conform
- PoE (IEEE802.3af)
Safire Smart 8MP IP-camera B1 met Dual Light-SF-IPT020A-8B1-DL
Safire Smart
Camera IP-camera B1 ontmoette Dual Light
Resolutie 8 Megapixel (3840×2160)
Lens 2.8 mm | Geïntegreerde microfoon
Dubbel IR-licht + witte LED 20~30m
Weerbestendigheid IP67 | PoE (IEEE802.3af)
€ 140,00 incl. BTW
Gratis Helpdesk
Snelle Service
Klantbeoordeling 4.9/5
Gratis Verzending > € 100
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Microfoon / Speaker | Ingebouwd Microfoon |
| Resolutie | 8MP |
| Type Camera | Turret Camera's |
| Maart | Safire Smart |
| Namen | B1 met dubbele verlichting |
| Beeldsensor | 1/2,7" Progressive Scan CMOS |
| Maximale resolutie | 8 megapixels (3840×2160) |
| Minimale verlichting | Kleur: 0,01 Lux @(F1,6, AGC AAN), 0 Lux met IR |
| Dual Light | IR-bereik en wit licht: 20 m |
| Dag/Nacht | Verwijderbaar ICR mechanisch filter |
| Elektronische sluiter | 1/3~1/100.000 s |
| Hoofdstroomtarief | 8MP/6MP/4MP/2K/1080P (60HD: 1~20FPS; 50HD: 1~20FPS) |
| Extra Streamrate | 720P/D1/VGA/640× 360/480× 240/CIF (60Hz: 1~20fps; 50Hz: 1~20fps) |
| Compressie | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Bitrate | 64 Kbps ~ 10 Mbps |
| Optiek | 2,8 mm |
| Kijkhoek (FOV) | H: 106,5°, V: 58,5°, D: 124° |
| DORI | 77 m (D), 31 m (H), 15 m (R), 8 m (I) |
| Beeldverbeteringen | WDR, BLC, HLC, 3D-DNR, AWB, ROI, Mirror Function, Privacy Mask, ROI |
| MicroSD-kaartslot | Tot 256 GB |
| Bewegingsdetectie | Ja |
| Audio | Ingebouwde microfoon |
| Audiocompressie | G711A / U |
| Netwerkinterface | Ethernet 10 / 100M BaseT |
| Externe toegang | Navegador Web, App Smartphone Safire Smart, Software PC Safire Smart VMS |
| Interoperabiliteit | ONVIF |
| Voeding | DC 12 V / 6,8 W máx. / PoE IEEE802.3af |
| Beschermingsgraad | IP67 waterdicht |
| Bedrijfstemperatuur. | -30º C ~ +60º C |
| Afmetingen | Φ 94,6× 82,8 mm |
| Gewicht | 450 g |





