- Safire Smart
- Serie B1
- Turret IP-camera
- 1/3″ Progressive Scan CMOS
- 4 Megapixel (2560×1440)
- Lens 2.8 mm
- 0 Lux
- Dual Light: IR- en witlichtbereik 20 m
- Compressie H.265+ / H.264+
- DWDR
- 3DNR
- Geïntegreerde microfoon
- Slimme bewegingsdetectie: Menselijke bewegingsdetectie filtert valse alarmen uit
- WEB-, CMS-, smartphone- en NVR-interface
- ONVIF-compatibel
- PoE (IEEE802.3af)
- Waterdicht IP67
- Grijze kleur
Safire 4MP Turret AI B1 – Dual light: LR+ 20 M Doelbereik- Ingebouwd Microfoon -SF-IPT010A-4B1-DL-GREY
Safire Smart
Turret IP-camera serie B1
Resolutie 4 Megapixel (2566×1440)
Lens 2.8 mm | Geavanceerde bewegingsdetectie
Dual Light: IR + Doelbereik 20 m | Microfoon
Weerbestendigheid IP67 | PoE (IEEE802.3af)
€ 70,00 incl. BTW
Gratis Helpdesk
Snelle Service
Klantbeoordeling 4.9/5
Gratis Verzending > € 100
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Microfoon / Speaker | Ingebouwd Microfoon |
| Resolutie | 4MP |
| Type Camera | Turret Camera's |
| Merk | Safire Smart |
| Serie | B1 |
| Beeldsensor | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Maximale resolutie | 4 Megapixel (2560x1440) |
| Minimale verlichting | Kleur: 0.009 Lux @(F2.2, AGC AAN), 0 Lux met verlichting aan |
| Verlichting | Dubbele verlichting: IR tot 20m Witte LED tot 20m |
| Dag/nacht | Verwijderbaar mechanisch ICR-filter |
| Elektronische sluiter | 1/3~1/100.000 s |
| Main stream rate | 25 FPS (4Mpx, 3Mpx,1080P,720P)[%VAR%] [%VAR%] [%VAR%] |
| Extra stream rate | 25 FPS (720P, D1, CIF) |
| Third stream rate | 25 FPS (D1, 480x240, CIF) |
| Compressie | H.265 / H.264 |
| Bitrate | 64 Kbps ~ 8 Mbps |
| Optiek | 2.8 mm |
| Beeldhoek (FOV) | H: 98°, V: 53°, D: 116° |
| DORI | 56 m (D), 22 m (O), 11 m (R), 5 m (I) |
| Beeldverbeteringen | DWDR, BLC, HLC, 3D-DNR, AWB, ROI, spiegelen, privacy-afscherming, ROI |
| Geavanceerde bewegingsdetectie | Slimme bewegingsdetectie: Op mensen gebaseerde bewegingsdetectie die alle andere objecten in de scène wegfiltert |
| Slimme functies | Gebied binnendringen, Lijn overschrijden, Verlaten object, Verwijderd object, Video uitzonderingen (scène verandering, video verlies, ...) |
| Audio | Geïntegreerde microfoon |
| Audio compressie | G711A / U |
| Netwerkinterface | Ethernet 10 / 100M BaseT |
| Interne opslag | Geen |
| Toegang op afstand | Webbrowser, Smartphone App Safire Smart, PC Software Safire Smart VMS |
| Interoperabiliteit | ONVIF |
| Voeding | DC 12 V / 292 mA / 5 W max. / PoE IEEE802.3af |
| Beschermingsgraad | Waterdicht IP67 |
| Materiaal | Kunststof |
| Temp. operatie | -20º C ~ +55º C |
| Afmetingen | 94.8 (ø) x 82.8 (H) mm |
| Gewicht | 280 g |




