De X-Security IP-camera uit de ECO-serie is een betaalbare 4MP beveiligingsoplossing met een 2.8mm lens en 30m IR-nachtzicht. Voorzien van een ingebouwde microfoon en luidspreker, WiFi-connectiviteit (802.11b/g/n), en ondersteuning voor H.265+ compressie. Geschikt voor opname op een microSD-kaart tot 128GB en beheer via web, smartphone, CMS of NVR. De camera is waterdicht (IP67) en ONVIF-compatibel, ideaal voor basisbewaking.
Dahua / XSecurity 4MP Bullet IP Camera XS-IPB026A-4ESW
Wifi IP-camera 4 Megapixel
1/3” Progressive Scan CMOS
Compressie H.265+
Lens 2.8 mm
IR LED’s Bereik 30 m
WEB, DSS/PSS, smartphone en NVR
€ 179,99 incl. BTW
Gratis Helpdesk
Snelle Service
Klantbeoordeling 4.9/5
Gratis Verzending > € 100
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Microfoon / Speaker | Ingebouwd Microfoon en Speaker |
| Resolutie | 4MP |
| Type Camera | Bullet Camera's |
| Merk | X-SECURITY |
| Beeldsensor | 1/3” Progressive Scan CMOS |
| Maximale resolutie | 4 Megapixel (2560x1440) |
| Tarief hoofdstroom | 4Mpx (1 ~20 FPS) |
| Sub Stream rate | 704×576 (1 ~25 FPS) |
| Compressie | H.265+ / H.265 / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG |
| Bitrate | 9 Kbps ~ 4096 Mbps |
| Lens | 2.8 mm (H: 100º) |
| Infrarood verlichting | 0 Lux / IR LED's (30 m) |
| Netwerkinterface | Ethernet 10/100 BaseT, Wi-Fi (802.11b/g/n) |
| Interne opslag | MicroSD-kaartsleuf, Max 128 GB |
| Alarmen | Het heeft geen |
| Audio | 1 Ingebouwde microfoon, 1 Luidspreker |
| Toegang op afstand | WEB, CMS (DSS/PSS), smartphone en NVR-interface |
| Interoperabiliteit | ONVIF |
| Voeding | DC 12 V / 6.2 W |
| Beschermingsgraad | Waterdicht IP67 |
| Temp. operatie | -40º C ~ +60º C |
| Afmetingen | 180 mm (H) x 83.3 mm (B) x 114.8 mm (H) x [%VAR%] mm (D) |
| Gewicht | 350 g |
