De YD-604 is een elektromagnetische deurhouder van het merk YLI Electronic, speciaal ontworpen om brandwerende deuren open te houden tijdens normaal gebruik. Bij een brandalarm of stroomuitval verbreekt de magneet de verbinding, waardoor de deur automatisch sluit door een gekoppelde deurdranger.
Magnetische houder – Wandmodel – YD-604
Handmatige Ontgrendeling: Voorzien van een ingebouwde drukknop om de deur handmatig te laten sluiten, bijvoorbeeld voor tests.
Beveiliging: Ingebouwde MOV (Metal Oxide Varistor) voor bescherming tegen piekspanningen en een anti-residuaal magnetismedesign om te voorkomen dat de deur blijft plakken na uitschakeling.
Toepassing: Ideaal voor gebruik in gangen, ziekenhuizen, scholen en openbare gebouwen waar brandveiligheid essentieel is
Houdkracht: Maximaal 50 kg (110 lbs).
Montage: Wandmontage (wall mount).
Voeding: Werkt op 24V DC (standaard) of 12V DC.
Stroomverbruik: 12V/140mA of 24V/70mA.
€ 56,00 incl. BTW
Gratis Helpdesk
Snelle Service
Klantbeoordeling 4.9/5
Gratis Verzending > € 100
| Deurtype | Eenvoudige, 1 vouw- en brandwerende deur |
| Sluitmodus | Relaissignaal of handmatige openingsknop |
| Retentiekracht | 50 kg |
| Stroom | DC 24 V/ 70 mA |
| Afmetingen van de magneetplaat | 65 (H) x 65 (B) x 41 (D) mm (Bevestigingsstaal 54 mm) |
| Afmetingen van de houder | 40 (D) x 85 (H) x 70 (W) mm |
| Gewicht | 400 g |
| Temperatuur | 0º C ~ +55º C |






